Kategori:
BASIN BÜLTENLERİ

GELECEK PARTİSİ’NDEN “KARDEŞ AİLE” PROJESİ

Gelecek Partisi Sözcüsü Selim Temurci, düzenlediği basın toplantısında, yeni bir proje açıkladı. İsmi “Gelecek Gönüllüleri” olan projenin detaylarını paylaşan Temurci “Biz, bu ülkede kardeşlik ve birlik istiyoruz. Sosyal yardımların siyasi malzeme olarak kullanılmasına karşıyız. STK’ların ve yerel yöneticilerin aktif bir şekilde süreç dahil olmasın arzu ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Gelecek Partisi’nin kendi içinde, “Gelecek Gönüllüleri” isimli bir çalışma başlattığını söyleyen Temurci, “Buna göre, Genel Başkanımızdan başlamak üzere, yönetim kademelerinde bulunan her bir kardeşimizin, kardeş aileleri olacak. Kardeş ailelere bu süreçte yardım edilecek. İnsan, insanın elinden tutsun istiyoruz. Ve bu halkayı hep birlikte yürütelim” diyerek, durumu elveren herkesin, kendi mahallesinde ihtiyaç sahibi olan bir aileyi, kardeş aile olarak görüp, destek vermesini istedi. Temurci, “Bizim kültürümüz ve medeniyetimizde var olan dayanışma kültürümüzü, yeniden milletimize bu süreçte hatırlatırsak, krizi çok daha rahat atlatacağımıza inanıyoruz” dedi.

Bu arada Gelecek Partisi, teşkilatlanma çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor. Videokonferans yöntemiyle toplantıları sürdürdüklerini söyleyen Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selim Temurci, Adana’da Adnan Fındık, Samsun’da Mustafa Yeşilyurt, Karabük’te Burak Onur Gündüz, Denizli’de ise Aykut Yıldırım’ın kurucu il başkanı olarak atamalarının yapıldığını vurguladı. Gelecek Partisi’nde ataması yapılan İl sayısı 46 oldu.